Partnerzy

Rozwiązania biznesowe oferowane naszym klientom opieramy na współpracy z silnymi partnerami, dostawcami najnowocześniejszych technologii, liderami w swoich dziedzinach:

infor

Infor jest liczącym się w świecie dostawcą oprogramowania biznesowego i usług zapewniając wsparcie 90.000 klientów w 170 krajach, przyczyniając się do usprawnienia procesów biznesowych i wzrostu firm. Infor to innowacyjny i kluczowy gracz w świecie oprogramowania dla biznesu. Poprzez tworzenie aplikacji o udowodnionej funkcjonalności, Infor ma znaczący wpływ na rozwój wielu gałęzi gospodarki na całym świecie.

Microstrategy

MicroStrategy jest firmą, która od 25 lat specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań klasy Business Intelligence, wiodącym światowym dostawcą platform technologicznych do analizy, przetwarzania i raportowania dużej ilości danych. Produkty MicroStrategy pozwalają budować rozwiązania do podejmowania skutecznych decyzji biznesowych. Firma posiada bardzo duże doświadczenie w dostarczaniu rozwiązań IT, wspierających zarządzanie w różnorodnych instytucjach finansowych. Współpraca z MicroStrategy umożliwia oferowanie naszym klientom rozwiązań sprawdzonych i bezpiecznych, które zostały wybrane przez wiodące instytucje rynku finansowego, m.in. przez 8 z TOP12 banków na świecie.

W realizacji projektów korzystamy z zasobów Grupy InfoConsulting

infoconsulting

Spółka macierzysta FinCode, posiadająca wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań biznesowych opartych m.in. o oprogramowanie ERP, BI i GIS. Korzystając z szerokich kompetencji konsultantów biznesowych m.in. z takich dziedzin jak: Zarządzanie HR, Finanse, Księgowość, Dystrybucja, Zarządzanie Sprzedażą, Zarządzanie Procesami Produkcyjnymi, firma buduje rozwiązania dopasowane do specyfiki biznesu klientów z różnych branż.