Efektywne przetwarzanie informacji na potrzeby zarządcze instytucji finansowych – artykuł

Artykuł w serwisie alebank.pl

Serwis alebank udostępnił artykuł firmy FinCode, jednej ze spółek InfoConsulting Group. Krytyczną cechą gospodarki 4.0 jest budowa elastycznych i mocno zintegrowanych łańcuchów logistycznych oraz łańcuchów powiązań danych pomiędzy różnymi uczestnikami rynku (dostawcami produktów, pośrednikami, partnerami i klientami). Rozwijają się cyfryzacja, sztuczna inteligencja, robotyka, przetwarzanie danych w chmurze, big data, data analytics itp. Jaki ma to wpływ na sektor bankowy?

Bank to złożony podmiot, z uwagi zarówno na złożoności produktów, jak i wielości linii biznesowych. Potęguje to wyzwania ...

Continue Reading →
0

FinCode na konferencji Banking Tech & Security

Fincode na konferencji Banking Tech & Security 2018

FinCode po raz kolejny uczestniczył w konferencji dla sektora finansowego. Tym razem wydarzenie dotyczyło technologii i bezpieczeństwa w bankowości. Spotkanie Banking Tech & Security miało miejsce 28 czerwca br. Jednym z prelegentów był Bartłomiej Żak, Dyrektor Pionu Rozwoju Produktów i Usług w InfoConsulting, który opowiedział o Efektywnym przetwarzaniu informacji na potrzeby zarządcze instytucji finansowych.

Podczas prelekcji mówiono także o sposobach zabezpieczeń czynności bankowych, identyfikacji wektora zagrożeń, przeglądu podejmowanych inicjatyw bezpieczeństwa, jak również koncepcji, ...

Continue Reading →
0

FinCode na konferencji Horyzonty Bankowości 2018

12 czerwca br. FinCode wraz z partnerem firmą MicroStrategy wzięli udział w konferencji Forum Strategii Bankowych w ramach wydarzenia Horyzonty Bankowości 2018. Spółkę reprezentował Bartłomiej Żak, Dyrektor Pionu Rozwoju Usług i Produktów w temacie: Model biznesowy banków w gospodarce 4.0. – efektywna informacja zarządcza. Po prelekcjach w ramach sesji Strategie i rola banków w gospodarce 4.0. odbył się panel dyskusyjny do udziału, w którym został zaproszony Mirosław Kamiński, Prezes Zarządu.

Spotkanie było wyjątkową okazją do rozmów o technologii, bankowości, ...

Continue Reading →
0

Mobilna aplikacja CFO Dashboard

Mobilna aplikacja CFO Dashboard MicroStrategy przygotowana przez firmę FinCode prezentuje 6 kluczowych obszarów analizy finansowej dla kadry menadżerskiej. Narzędzie jest używane przez 8 banków działających w Polsce. CFO Dashboard to najwyższa jakość aplikacji połączona z zachowaniem sprawdzonych w bankowości norm bezpieczeństwa. 

Więcej o rozwiązaniach analitycznych :

https://fincode.pl/sektor-bankowy/business-intelligence/systemy-analityczne/

Continue Reading →
0