FinCode partnerem instytucji finansowych Zapewniamy bezpieczeństwo, najwyższą jakość i standardy realizacji projektów Business Intelligence dla bankowości Skuteczne wdrożenia dostosowane do potrzeb instytucji finansowych Nowoczesne technologie gwarantujące bezpieczeństwo w bankowości

CFO Dashboard

CFO Dashboard to pulpit, który pomaga prezesom zarządu i dyrektorom finansowym uzyskać pełny, spójny i dokładny przegląd danych finansowych. Prezentuje krytyczne informacje z obszaru ryzyka finansowego, zawarte w kluczowych wskaźnikach (KPI), przez co wspiera decydentów w znajdowaniu i wdrażaniu rozwiązań dla zidentyfikowanych ryzyk z wymienionego obszaru.

CFO Dashboard umożliwia szybsze i bardziej precyzyjne podejmowanie decyzji. Pozwala na ocenę, zrozumienie, wpływ i optymalizację wyników finansowych i operacyjnych.

NASZA MISJA

Dostarczanie dopasowanych do potrzeb biznesowych współczesnego rynku usług finansowych, zaawansowanych rozwiązań informatycznych

Napisali o nas

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem, który ukazał się w miesięczniku finansowym Bank.

Wdrożony przez FinCode BANK PERFORMANCE MANAGEMENT już działa w jednym z trzech największych banków w Polsce.

FinCode z sukcesem zakończyła wdrożenie autorskiej aplikacji mobilnej – Bank Performance Management, będącej Systemem Informacji Zarządczej dla Zarządu Banku, klasy Executive Information Systems (EIS).

Bank Performance Management to rozwiązanie analityczno-raportowe spełniające wymagania KNF dotyczące raportowania w instytucjach finansowych, dostosowane do specyfiki pracy na urządzeniach mobilnych.

System oparto o technologię MicroStrategy – lidera w branży rozwiązań klasy Business Intelligence. Wybór partnera nie jest przypadkowy, technologia MicroStrategy dzięki swoim walorom w zakresie bezpieczeństwa i funkcjonalności doskonale odpowiada na potrzeby instytucji finansowych. Aplikacja działa obecnie obsługując tryb on-line i off-line na smartfonach i tabletach, dzięki czemu użytkownicy mogą korzystać z systemu w każdych warunkach, w dogodnym czasie i miejscu.

Wysokie kompetencje zespołu Fincode oraz doskonała współpraca i profesjonalne podejście uczestników projektu ze strony Banku, pozwoliły osiągnąć wszystkie cele projektu, czego potwierdzeniem jest pozyskana referencja.

Zapraszamy instytucje finansowe do współpracy w zakresie budowy zaawansowanych systemów raportowania, w szczególności aplikacji mobilnych klasy EIS.

FinCode partnerem instytucji finansowych

Powołaliśmy FinCode w gronie ekspertów, którzy od lat z powodzeniem realizują projekty informatyczne w instytucjach finansowych. Stąd doskonale rozumiemy specyficzne potrzeby biznesowe tego rynku, potrafimy z wyjątkową starannością identyfikować i analizować rzeczywiste problemy, głęboko wchodząc w specyfikę biznesu oraz metody i procedury działania, i na bazie tej wiedzy wspólnie z klientami znajdujemy najlepsze rozwiązania, spełniające ich oczekiwania.

W ostatnich kilku latach obserwujemy olbrzymią dynamikę zmian w otoczeniu instytucji finansowych, która z jednej strony stwarza niewyobrażalne możliwości, a z drugiej strony zmusza do ciągłej wymiany i doskonalenia wykorzystywanych w biznesie narzędzi informatycznych. Technologie mobilne dziś to nie tylko nowe narzędzie, to prawdziwa zmiana sposobu myślenia i działania biznesu. Będzie ona niebawem oznaczać inną rzeczywistość, tworząc całkowicie nowe ramy realizacji funkcji biznesowych przez firmy ery mobilności (Digital Age). Jesteśmy po to, by pomagać instytucjom finansowym w zmieniającym się świecie odnajdywać najlepsze drogi skutecznego działania. Stąd nasza misja.

NASI PARTNERZY

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!